ABE C4W000ABE-SP féktárcsa
Kauffer cikkszám: C4W000ABE-SP-ABE
![ABE C4W000ABE-SP ABE C4W000ABE-SP]()
Nagyítás
EAN: 5907879193695
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Min. vast.: | 7 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| féktárcsa vastagság: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 232 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 1J0 615 301
VAG: 1J0 615 601
VAG: 1J0 615 601 C