DENCKERMANN B130036P féktárcsa
Kauffer cikkszám: B130036P-DKM
![DENCKERMANN B130036P DENCKERMANN B130036P]()
Nagyítás
EAN: 5902841671195
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 256 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Min. vast.: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 133,5 mm |
| Furatátmérő: | 15,6 mm |
| Lyukkörátmérő: | 100 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Magasság: | 36,7 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Felület: | lakkozott |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 8Z0615301B
AUDI: 8Z0615301D
BRILLIANCE: 3496025
SEAT: 1J0 615 301 D
SEAT: 1J0 615 301 L
SEAT: 1J0698301D
SEAT: 6R0 615 301
SEAT: 6QD 615 301
SEAT: 6R0 615 301 C
SKODA: 1J0 615 301 D
SKODA: 1J0 615 301 L
SKODA: 6R0 615 301
SKODA: 6QD 615 301
SKODA: 6R0 615 301 C
SKODA (SVW): 6QD615301
SKODA (SVW): 6RD615301
VAG: 1J0 615 301 D
VAG: 1J0 615 301 L
VAG: 8Z0 615 301 B
VAG: 8Z0 615 301 D
VAG: 6R0 615 301
VAG: 6QD 615 301
VAG: 6R0 615 301 C
VW: 1J0615301D
VW: 1J0615301L
VW: 1JE615301
VW: 5Z0615301B
VW: 6RF 615 301 A
VW (SVW): 6R0615301