HC-CARGO F 032 112 005 önindító
Kauffer cikkszám: F032112005-HCP
![HC-Cargo F 032 112 005 HC-Cargo F 032 112 005]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 005 HC-Cargo F 032 112 005]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 005 HC-Cargo F 032 112 005]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 112 005 HC-Cargo F 032 112 005]()
Nagyítás
EAN: 5705541051300
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
112005
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Hossz: | 211,50 mm |
| Peremátmérő: | 76,0 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Fogszám: | 10 |
| Belső átmérő 2: | 11,00 mm |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52,00 mm |
| Belső átmérő 1: | 11,00 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1072155
VW: 02A 911 023 LX
FORD: 1092114
FORD: R95VW11000AC1
FORD: 1416228
VW: 02A 911 023 L
FORD: 95VW11000AC
VW: 02A 911 023 LV