VALEO 201133 VALEO CORE-FLEX önindító
Kauffer cikkszám: 201133-VAL
![VALEO 201133 VALEO 201133]()
Nagyítás
![VALEO 201133 VALEO 201133]()
Nagyítás
![VALEO 201133 VALEO 201133]()
Nagyítás
![VALEO 201133 VALEO 201133]()
Nagyítás
![VALEO 201133 VALEO 201133]()
Nagyítás
EAN: 3276422011338
Csomagsúly: 4.34 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Cserealkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 0,7 kW |
| Fogszám: | 9 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 75 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 66 mm |
| Tömeg: | 4,45 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: M1T74581
MITSUBISHI: M1T74583
MITSUBISHI: M3T31471
MITSUBISHI: M3T34781
MITSUBISHI: M3T34782
MITSUBISHI: M3T38981
MITSUBISHI: M3T41781
SUZUKI: 31100-60A10
SUZUKI: 31100-60A11
SUZUKI: 31100-60A12
SUZUKI: 31100-60A13
SUZUKI: 31100-60A20
SUZUKI: 31100-60A22
SUZUKI: 31100-60AB2
SUZUKI: 31100-60AC2
SUZUKI: 31100-60AD0
SUZUKI: 31100-82021
SUZUKI: 31100-83010
SUZUKI: 31100-83011
SUZUKI: 31100-83020
SUZUKI: 31100-83021
SUZUKI: 31100-83031
SUZUKI: 31100-85C00
SUZUKI: 31100-A83031
SUZUKI: 3110060A10
SUZUKI: 3110060A11
SUZUKI: 3110060A12
SUZUKI: 3110060A13
SUZUKI: 3110060A20
SUZUKI: 3110060A22
SUZUKI: 3110060AB2
SUZUKI: 3110060AC2
SUZUKI: 3110060AD0
SUZUKI: 3110082021
SUZUKI: 3110083010
SUZUKI: 3110083011
SUZUKI: 3110083020
SUZUKI: 3110083021
SUZUKI: 3110083030
SUZUKI: 3110083031
SUZUKI: 3110083421
SUZUKI: 3110085C00
SUZUKI: 31100A83031
SANTANA: 31100-85C00
SANTANA: 3110085C00
SANTANA: 31100A83010
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.