AISIN H6F1996S féktárcsa
Kauffer cikkszám: H6F1996S-AIS
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 286,4 mm |
| féktárcsa vastagság: | 17 mm |
| Magasság: | 28,9 mm |
| Centrírozási átmérő: | 108,3 mm |
| Min. vast.: | 15 mm |
| Tömeg: | 4,14 kg |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 139,7 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SUZUKI: 30024673
SUZUKI: 55211-65D00-000
SUZUKI: 55211-65D01-000
SUZUKI: 55211-65D02-000
SUZUKI: 55211-67D00-000
SUZUKI: 5521165D00
SUZUKI: 5521165D01
SUZUKI: 5521165D02
SUZUKI: 5521167D00
SUZUKI: 5521167D01
SUZUKI: 5521167D01000
CHEVROLET: 30022977
CHEVROLET: 30024673