ALANKO 10443715 generátor
Kauffer cikkszám: 10443715-ANK
EAN: 4053082261261
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
124525093, 14443715, 15443715, 443715, ALT14203
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 53 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B1+(M8),L,DFM |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03C903025D
AUDI: 03C903023A
AUDI: 3C903023A
AUDI: 03C903025DX
AUDI: 03C903023C
AUDI: 03C903023AX
AUDI: 03C903023CX
SEAT: 03C903023A
SEAT: 03C903023AX
SEAT: 03C903023C
SEAT: 03C903023CX
SEAT: 03C903025DX
SEAT: 03C903025D
SKODA: 03C903025DX
SKODA: 03C903023A
SKODA: 03C903023AX
SKODA: 03C903023C
SKODA: 03C903023CX
SKODA: 03C903025D
VAG: 03C903023A
VAG: 03C903023AX
VAG: 03C903023C
VAG: 03C903023CX
VAG: 03C903025D
VAG: 03C903025DX
VAG: L03C903025D
VAG: L03C903025DX
VAG: 03C903025K
VAG: 3C903023A
VAG: 3C903023C
VAG: 3C903025K
VW: 03C903023A
VW: 03C903023AX
VW: 03C903023C
VW: 03C903023CX
VW: 03C903025D
VW: 03C903025DX
VW: L03C903025D
VW: L03C903025DX
VW: 3C903023AX
VW: 3C903023CX
VW: 3C903025D
VW: 3C903025DX
VW (FAW): L03C903025D
VW (FAW): L03C903025DX