DIEDERICHS DCK1034 DIEDERICHS Climate kompresszor, klíma
Kauffer cikkszám: DCK1034-DIE
![DIEDERICHS DCK1034 DIEDERICHS DCK1034]()
Nagyítás
EAN: 4052355454720
Csomagsúly: 6.60 kg.
Új cikkszám. Elődje: : DIEDERICHS 7103100
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 110 mm |
| Kompresszor térfogat: | 160 cm? |
| Olaj feltöltési menny.: | 110 ml |
| Kompresszor-azonosító: | PXE-16 |
| Verzió: | OEM |
| Új alkatrész |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| kívülről szabályozott |
| Olajgyártó javaslat: | SP-10 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 1K0820803E
VW: 1K0820803F
VW: 1K0820803G
VW: 1K0820803H
VW: 1K0820803J
VW: 1K0820803L
VW: 1K0820803N
VW: 1K0820803P
VW: 1K0820803Q
VW: 1K0820803S
VW: 1K0820808B
VW: 1K0820808BV
VW: 1K0820808BX
VW: 1K0820808D
VW: 1K0820808DV
VW: 1K0820808DX
VW: 1K0820808F
VW: 1K0820808FX
VW: 1K0820859C
VW: 1K0820859D
VW: 1K0820859E
VW: 1K0820859F
VW: 1K0820859H
VW: 1K0820859J
VW: 1K0820859M
VW: 1K0820859N
VW: 1K0820859P
VW: 1K0820859Q
VW: 1K0820859QX
VW: 1K0820859S
VW: 1K0820859T
VW: 8J0260805
VW: 8J0260805A
VW: 1K0820808FV