| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Csillapítás elektronikusan állítható |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Páros cikkszám: | C1517L |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK203 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK078 |
| Tömeg: | 1,4 kg |
| Működési mód: | elektronikus |
| Csomagolási hossz: | 69,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13,3 cm |
| csomagolási magasság: | 13,6 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




