GOOM WBH-0104 kerékagy
Kauffer cikkszám: WBH-0104-OOM
![GOOM WBH-0104 GOOM WBH-0104]()
Nagyítás
EAN: 8054132115332
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Fogszám: | 36 |
| Magasság: | 84 mm |
| Dobátmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 136 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| Kerékagyátmérő: | 57 mm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0407621G
AUDI: 1T0 498 621
AUDI: 1T0498621
AUDI: 2K0498621A
AUDI: 3C0498621
AUDI: 3C498621
AUDI: 4D0505445
AUDI: 4E0505445
AUDI: 5K0498621
AUDI: 8J0 598 625
AUDI: 8J0498625A
AUDI: 8J0598625
AUDI: 8X0498625
AUDI: BAR0088AC
AUDI: L1KD407621
AUDI: WHT000237
AUDI: WHT002795
AUDI: WHT005437
MAN: WHT000237
SEAT: 1K0407621G
SEAT: 1T0 498 621
SEAT: 1T0498621
SEAT: 2K0498621A
SEAT: 3C0498621
SEAT: 3C498621
SEAT: 4D0505445
SEAT: 4E0505445
SEAT: 5K0498621
SEAT: 8J0 598 625
SEAT: 8J0498625A
SEAT: 8J0598625
SEAT: 8X0498625
SEAT: BAR0088AC
SEAT: L1KD407621
SEAT: WHT000237
SEAT: WHT002795
SEAT: WHT005437
SKODA: 1K0407621G
SKODA: 1T0 498 621
SKODA: 1T0498621
SKODA: 2K0498621A
SKODA: 3C0498621
SKODA: 3C498621
SKODA: 4D0505445
SKODA: 4E0505445
SKODA: 5K0498621
SKODA: 8J0 598 625
SKODA: 8J0498625A
SKODA: 8J0598625
SKODA: 8X0498625
SKODA: BAR0088AC
SKODA: L1KD407621
SKODA: WHT000237
SKODA: WHT002795
SKODA: WHT005437
VW: 1K0407621G
VW: 1T0 498 621
VW: 1T0498621
VW: 2K0498621A
VW: 3C0498621
VW: 3C0498625
VW: 3C498621
VW: 4D0505445
VW: 4E0505445
VW: 5K0498621
VW: 8J0 598 625
VW: 8J0498625A
VW: 8J0598625
VW: 8X0498625
VW: BAR0088AC
VW: L1KD407621
VW: WHT000237
VW: WHT002795
VW: WHT005437
VAG: 1K0407621G
VAG: 1T0498621
VAG: 2K0498621A
VAG: 3C0498621
VAG: 3C498621
VAG: 4D0505445
VAG: 4E0505445
VAG: 5K0498621
VAG: 8J0498625A
VAG: 8J0598625
VAG: 8X0498625
VAG: BAR0088AC
VAG: L1KD407621
VAG: WHT000237
VAG: WHT002795
VAG: WHT005437