HOFFER H5010277G önindító
Kauffer cikkszám: H5010277G-HOF
![HOFFER H5010277G HOFFER H5010277G]()
Nagyítás
EAN: 8033419573126
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02Z911023GX |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Minőség: | GENUINE |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02Z 911 023E
AUDI: 02Z 911 023EX
AUDI: 02Z 911 023G
AUDI: 02Z 911 023GX
SEAT: 02Z 911 023E
SEAT: 02Z 911 023EX
SEAT: 02Z 911 023G
SEAT: 02Z 911 023GX
SKODA: 02Z 911 023E
SKODA: 02Z 911 023EX
SKODA: 02Z 911 023G
SKODA: 02Z 911 023GX
VW: 02Z 911 023E
VW: 02Z 911 023EX
VW: 02Z 911 023G
VW: 02Z 911 023GX
VAG: 02Z 911 023E
VAG: 02Z 911 023EX
VAG: 02Z 911 023G
VAG: 02Z 911 023GX