VALEO 438171 VALEO ORIGINS NEW OE TECHNOLOGY önindító
Kauffer cikkszám: 438171-VAL
![VALEO 438171 VALEO 438171]()
Nagyítás
![VALEO 438171 VALEO 438171]()
Nagyítás
![VALEO 438171 VALEO 438171]()
Nagyítás
![VALEO 438171 VALEO 438171]()
Nagyítás
EAN: 3276424381712
Csomagsúly: 3.18 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| új alkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Lyukszám: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 135 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,18 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02Z911023E
AUDI: 02Z911023EX
AUDI: 02Z911023G
AUDI: 02Z911023GX
AUDI: 02Z911024P
AUDI: 2Z911023E
AUDI: 2Z911023EX
AUDI: 2Z911023G
AUDI: 2Z911023GX
AUDI: 2Z911024P
SEAT: 02Z911023E
SEAT: 02Z911023EX
SEAT: 02Z911023G
SEAT: 02Z911023GX
SEAT: 02Z911024P
SEAT: 2Z911023E
SEAT: 2Z911023EX
SEAT: 2Z911023G
SEAT: 2Z911023GX
SEAT: 2Z911024P
SKODA: 02Z911023E
SKODA: 02Z911023EX
SKODA: 02Z911023G
SKODA: 02Z911023GX
SKODA: 02Z911024P
SKODA: 2Z911023E
SKODA: 2Z911023EX
SKODA: 2Z911023G
SKODA: 2Z911023GX
SKODA: 2Z911024P
VW: 02Z911023E
VW: 02Z911023EX
VW: 02Z911023G
VW: 02Z911023GX
VW: 02Z911024P
VW: 2Z911023E
VW: 2Z911023EX
VW: 2Z911023G
VW: 2Z911023GX
VW: 2Z911024P
VW (FAW): L02Z911023G
VW (FAW): L02Z911024P
VW (FAW): L02Z911024PX
VW (SVW): 02Z911023G
VW (SVW): 02Z911024P
VW (SVW): 2Z911023G
VW (SVW): 2Z911024P
SKODA (SVW): 02Z911023G
SKODA (SVW): 02Z911023GX
SKODA (SVW): 02Z911024P
SKODA (SVW): 2Z911023G
SKODA (SVW): 2Z911023GX
SKODA (SVW): 2Z911024P
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
60955 Ft VTSZ / KN:
85115000