ALANKO 10443540 generátor
Kauffer cikkszám: 10443540-ANK
EAN: 4053082258391
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
15443540, 443540, ALT10660, RNL4534
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 57 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8),L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8)/LDFM |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 045903023K
AUDI: 045 903 023 KX
AUDI: 045903023GX
AUDI: 045 903 023 G
AUDI: 03P 903 023 DX
AUDI: 03P 903 023 D
AUDI: 03P 903 023 CX
AUDI: 03P 903 023 C
SEAT: 3P903023D
SEAT: 03P903023DX
SEAT: 03P903023D
SKODA: 03P903023DX
SKODA: 03P903023D
VAG: 03L903023F
VAG: 06F903023A
VAG: 06F903023FX
VAG: 03P 903 023 D
VAG: 03P 903 023 DX
VAG: 045 903 023 G
VAG: 045 903 023 GX
VAG: 045 903 023 K
VAG: 045 903 023 KX
VW: 03P903023C
VW: 03P903023CX
VW: 03P903023D
VW: 03P903023DX
VW: 045903023GX
VW: 045903023K
VW: 045903023KX
VW: 045 903 023 G