| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 110 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| választható | |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Alternatív javítókészlet: | 210497 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 48 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




