WILMINK GROUP WG2471406 generátor
Kauffer cikkszám: WG2471406-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 110 A |
| Tömeg: | 5,8 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Helyzet/fok: | R 90 ° |
| Rögzítési mód: | Négypontos rögzítés |
| Szíjtárcsaátmérő: | 57 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| új alkatrész betét nélkül |
Általános információ: Valeo: 439500
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 06F 903 023 B
VAG: 06F 903 023 BX
VAG: 06F 903 023 G
VAG: 06F 903 023 GX
VAG: 6F9 030 23B
VAG: 6F9 030 23B X
VAG: 6F9 030 23G
VAG: 6F9 030 23G X