LUCAS LLB335 Lucas izzó, ködzárófény
Kauffer cikkszám: LLB335-LUC
![LUCAS LLB335 LUCAS LLB335]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Névl. telj.: | 21 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | BA15d |
| Verzió: | Single Box |
| Verzió: | Standard |
| Lámpa fajta: | P21W |
| Lámpa fajta: | PR21W |
| Mennyiség: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra YAMAHA: 9079Q0684600
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.