GT-BERGMANN AUTOMOTIVE GT11-017 kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: GT11-017-BGM
![GT-BERGMANN Automotive GT11-017 GT-BERGMANN Automotive GT11-017]()
Nagyítás
EAN: 5907764504254
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nitrogén töltéssel |
| Vegyi tulajdonságok: | korrózióálló |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| Szívóátmérő: | 15,3 mm |
| Kipufogóátmérő: | 13,6 mm |
| Hálózathossz: | 575 mm |
| Hálózatszélesség: | 426 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 3C0.820.411 C
VW: 3C0820411J
VW: 3C0.820.411 E
VW: 3C0820411E
VW: 3C0820411G
VW: 3C0820411