ALANKO 10439666 önindító
Kauffer cikkszám: 10439666-ANK
EAN: 4053082375746
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
14439666, 15439666, 439666, STR50512
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Új alkatrész |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FIAT: 4229113
FIAT: 4229114
FIAT: 4401806
FIAT: 7668988
FIAT: 7737262
FIAT: 46231500
FIAT: 46231504
FIAT: 46231505
FIAT: 46406970
FIAT: 46432301
FIAT: 71721244
FIAT: 77201430
SEAT: SE127908000A
VAG: 00010DB22E
VAG: 0AH 911 023 B
VAG: 0AH911023DX
VAG: SE127908000A
VAG: 0AH 911 023 BX
VW: 0AH911023B
VW: 0AH911023BX
VW: AH911023B
VW: AH911023BX