VALEO 460465 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED önindító
Kauffer cikkszám: 460465-VAL
![VALEO 460465 VALEO 460465]()
Nagyítás
![VALEO 460465 VALEO 460465]()
Nagyítás
![VALEO 460465 VALEO 460465]()
Nagyítás
![VALEO 460465 VALEO 460465]()
Nagyítás
![VALEO 460465 VALEO 460465]()
Nagyítás
EAN: 3276424604651
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Lyukszám: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 133 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,459 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 0AH911023A
AUDI: 0AH911023AX
AUDI: 0AH911023D
AUDI: 0AH911023DX
AUDI: AH911023A
AUDI: AH911023AX
AUDI: AH911023D
AUDI: AH911023DX
SEAT: 0AH911023A
SEAT: 0AH911023AX
SEAT: 0AH911023D
SEAT: 0AH911023DX
SEAT: AH911023A
SEAT: AH911023AX
SEAT: AH911023D
SEAT: AH911023DX
SKODA: 0AH911023A
SKODA: 0AH911023AX
SKODA: 0AH911023D
SKODA: 0AH911023DX
SKODA: 0AH911023K
SKODA: AH911023A
SKODA: AH911023AX
SKODA: AH911023D
SKODA: AH911023DX
SKODA: AH911023K
VW: 0AH911023
VW: 0AH911023A
VW: 0AH911023AX
VW: 0AH911023D
VW: 0AH911023DX
VW: 0AH911023K
VW: 0AH911023KX
VW: AH911023
VW: AH911023A
VW: AH911023AX
VW: AH911023D
VW: AH911023DX
VW: AH911023K
VW: AH911023KX
VW (FAW): L0AH911023D
VW (SVW): 0AH911023A
VW (SVW): 0AH911023D
VW (SVW): AH911023A
VW (SVW): AH911023D
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
51475 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.