TEDGUM TED38442 Dőlésállító csavar
Kauffer cikkszám: TED38442-TDG
![TEDGUM TED38442 TEDGUM TED38442]()
Nagyítás
EAN: 5902275384425
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Minőség/osztály: | 10.9 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anyával |
| Csavar hossza a fej alatt: | 96 mm |
| Felület: | ónozott |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kulcsnyílás: | 18 |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Menetméret: | M12X1,5 |
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Beépítési oldal: | belül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Előtéttárcsával |
| Menethossz: | 43 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: N 101 064 02
AUDI: WHT 000 228
AUDI: WHT 000 232
SEAT: N 101 064 02
SEAT: WHT 000 228
SEAT: WHT 000 232
SKODA: N 101 064 02
SKODA: WHT 000 228
SKODA: WHT 000 232
VW: N 101 064 02
VW: WHT 000 228
VW: WHT 000 232
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
6473 Ft VTSZ / KN:
7318158880
73181558