OPTIMAL OP-UWB10001-20 kerékcsavar
Kauffer cikkszám: OP-UWB10001-20-OPT
![OPTIMAL OP-UWB10001-20 OPTIMAL OP-UWB10001-20]()
Nagyítás
![OPTIMAL OP-UWB10001-20 OPTIMAL OP-UWB10001-20]()
Nagyítás
EAN: 4058787353136
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Felület: | ónozott |
| Kerékrögzítés: | Kerékagy A/G |
| Menethossz: | 23 mm |
| Szilárdsági osztály: | 8.8 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 27 mm |
| Teljes hossz: | 48 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Külső átmérő: | 23,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 431 601 139 A
AUDI: 443 601 139 A
AUDI: 443 601 139 C
AUDI: 8D0 601 139 A
AUDI: 8D0601139D
AUDI: WHT001812
AUDI: WHT002437
FORD: 2 625 337
SEAT: 431 601 139 A
SEAT: 443 601 139 A
SEAT: 443 601 139 C
SEAT: 8D0 601 139 A
SEAT: 8D0601139D
SEAT: WHT001812
SEAT: WHT002437
SKODA: 431 601 139 A
SKODA: 443 601 139 A
SKODA: 443 601 139 C
SKODA: 8D0 601 139 A
SKODA: 8D0601139D
SKODA: WHT001812
SKODA: WHT002437
VW: 431 601 139 A
VW: 443 601 139 A
VW: 443 601 139 C
VW: 8D0 601 139 A
VW: 8D0601139D
VW: WHT001812
VW: WHT002437
VAG: 8D0601139D
VAG: WHT001812
VAG: WHT002437
BENTLEY: 8D0 601 139 D
BENTLEY: WHT 001 812
CUPRA: WHT 001 812
FORD MOTOR COMPANY: VWN3CA-1A196-AA