ABE C4A032ABE-P féktárcsa
Kauffer cikkszám: C4A032ABE-P-ABE
![ABE C4A032ABE-P ABE C4A032ABE-P]()
Nagyítás
![ABE C4A032ABE-P ABE C4A032ABE-P]()
Nagyítás
EAN: 5901655215533
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| féktárcsa vastagság: | 21,9 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Belső átmérő: | 147,7 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Centrírozási átmérő: | 68 mm |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 330 mm |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Felület: | bevonatolt |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
OEM- (gyári-) számok kattintásra PORSCHE: 8W0 615 601 K
PORSCHE: 95B 615 601 A
PORSCHE: 95B615601G
VAG: 4H0 615 601 D
VAG: 4H0 615 601 H
VAG: 4H0 615 601 K
VAG: 4H0 615 601 Q
VAG: 80A 615 601 C
VAG: 8K0 615 601 C
VAG: 8W0 615 601 E
VAG: 8W0 615 601 K