AKRON-MALO 1110905 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 1110905-AKR
![AKRON-MALO 1110905 AKRON-MALO 1110905]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Lyukszám: | 9 |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VW: 5QM615301
SKODA: JZW615301H
AUDI: 5C0615301B
VW: 5C0615301E
SEAT: JZW615301H
SKODA: 5Q0615301F
SEAT: 561615301
SKODA: 5C0615301B
SKODA: 5QM615301
AUDI: 5Q0615301F
SKODA: 561615301
VW: JZW615301H
VW: 5Q0615301F
VW: 5C0615301B
SEAT: 5QM615301
AUDI: 5QM615301
VW: 1K0615301AA
SEAT: 5Q0615301F
CUPRA: 5Q0615301F
SEAT: 5C0615301B
SEAT: 1K0615301AA
VW: 561615301
FORD: 2630560
AUDI: 561615301
SKODA: 1K0615301AA
AUDI: 1K0615301AA