SASIC 6106023 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 6106023-SAS
![SASIC 6106023 SASIC 6106023]()
Nagyítás
EAN: 3660872374707
Csomagsúly: 11.88 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 345 mm |
| féktárcsa vastagság: | 30 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| OE-számhoz: | 1K0615301AR |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| csak párban cserélendő |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615301AR
AUDI: 1K0615301M
AUDI: 1K0615301AB
SEAT: 1K0615301AR
SEAT: 1K0615301M
SEAT: 1K0615301AB
SKODA: 1K0615301AR
SKODA: 1K0615301M
SKODA: 1K0615301AB
VW: 1K0615301AR
VW: 1K0615301M
VW: 1K0615301AB