SASIC 6106029 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 6106029-SAS
![SASIC 6106029 SASIC 6106029]()
Nagyítás
EAN: 3660872374752
Csomagsúly: 6.84 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 310 mm |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| OE-számhoz: | 5Q0615601E |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| csak párban cserélendő |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 5Q0615601E
AUDI: 1K0615601N
SEAT: 5Q0615601E
SEAT: 1K0615601N
SKODA: 5Q0615601E
SKODA: 1K0615601N
VW: 5Q0615601E
VW: 1K0615601N