SASIC 6106184 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 6106184-SAS
![SASIC 6106184 SASIC 6106184]()
Nagyítás
EAN: 3660872446664
Csomagsúly: 11.44 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 340 mm |
| féktárcsa vastagság: | 30 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| OE-számhoz: | 5Q0615301G |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| csak párban cserélendő |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 5Q0615301G
AUDI: 1K0615301AD
AUDI: 3C0615301C
AUDI: 8S0615301
SEAT: 5Q0615301G
SEAT: 1K0615301AD
SEAT: 3C0615301C
SEAT: 8S0615301
SKODA: 5Q0615301G
SKODA: 1K0615301AD
SKODA: 3C0615301C
SKODA: 8S0615301
VW: 5Q0615301G
VW: 1K0615301AD
VW: 3C0615301C
VW: 8S0615301