TEXTAR 92120500 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 92120500-TEX
![TEXTAR 92120500 TEXTAR 92120500]()
Nagyítás
EAN: 4019722263934
Csomagsúly: 5.00 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: 92120503
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Belső átmérő: | 144 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Furat/lyukszám: | 05/10 |
| Kerékcsavarfurat-átmérő: | 15,3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékagy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékrögzítő csavar nélkül |
| Csomagolási hossz: | 32,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 32,8 cm |
| csomagolási magasság: | 12,5 cm |
| Tömeg: | 8,6 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0615301AA
SEAT: 1K0615301D
SEAT: 1KD615301D
SEAT: 3CD615301
SEAT: 561615301
SEAT: 561615301A
SEAT: 561615301B
SEAT: 5C0615301B
SEAT: 5C0615301E
SEAT: 5N0615301
SEAT: 5Q0615301F
SEAT: 5QM615301A
SEAT: JZW615301H
SEAT: L1K0615301AA
SEAT: L1KD615301D
SEAT: L3CD615301
SKODA: 1K0615301AA
SKODA: 1K0615301D
SKODA: 1KD615301D
SKODA: 3CD615301
SKODA: 561615301
SKODA: 561615301A
SKODA: 561615301B
SKODA: 5C0615301B
SKODA: 5C0615301E
SKODA: 5N0615301
SKODA: 5Q0615301F
SKODA: 5QM615301A
SKODA: JZW615301H
SKODA: L1K0615301AA
SKODA: L1KD615301D
SKODA: L3CD615301
VW: 1K0615301AA
VW: 1K0615301D
VW: 1KD615301D
VW: 3CD615301
VW: 561615301
VW: 561615301A
VW: 561615301B
VW: 5C0615301B
VW: 5C0615301E
VW: 5N0615301
VW: 5Q0615301F
VW: 5QM615301A
VW: JZW615301H
VW: L1K0615301AA
VW: L1KD615301D
VW: L3CD615301
AUDI (FAW): 1K0615301AA
AUDI (FAW): 1K0615301D
AUDI (FAW): 1KD615301D
AUDI (FAW): 3CD615301
AUDI (FAW): 561615301
AUDI (FAW): 561615301A
AUDI (FAW): 561615301B
AUDI (FAW): 5C0615301B
AUDI (FAW): 5C0615301E
AUDI (FAW): 5N0615301
AUDI (FAW): 5Q0615301F
AUDI (FAW): 5QM615301A
AUDI (FAW): JZW615301H
AUDI (FAW): L1K0615301AA
AUDI (FAW): L1KD615301D
AUDI (FAW): L3CD615301
VW (FAW): 1K0615301AA
VW (FAW): 1K0615301D
VW (FAW): 1KD615301D
VW (FAW): 3CD615301
VW (FAW): 561615301
VW (FAW): 561615301A
VW (FAW): 561615301B
VW (FAW): 5C0615301B
VW (FAW): 5C0615301E
VW (FAW): 5N0615301
VW (FAW): 5Q0615301F
VW (FAW): 5QM615301A
VW (FAW): JZW615301H
VW (FAW): L1K0615301AA
VW (FAW): L1KD615301D
VW (FAW): L3CD615301
VW (SVW): 1K0615301AA
VW (SVW): 1K0615301D
VW (SVW): 1KD615301D
VW (SVW): 3CD615301
VW (SVW): 561615301
VW (SVW): 561615301A
VW (SVW): 561615301B
VW (SVW): 5C0615301B
VW (SVW): 5C0615301E
VW (SVW): 5N0615301
VW (SVW): 5Q0615301F
VW (SVW): 5QM615301A
VW (SVW): JZW615301H
VW (SVW): L1K0615301AA
VW (SVW): L1KD615301D
VW (SVW): L3CD615301
SKODA (SVW): 1K0615301AA
SKODA (SVW): 1K0615301D
SKODA (SVW): 1KD615301D
SKODA (SVW): 3CD615301
SKODA (SVW): 561615301
SKODA (SVW): 561615301A
SKODA (SVW): 561615301B
SKODA (SVW): 5C0615301B
SKODA (SVW): 5C0615301E
SKODA (SVW): 5N0615301
SKODA (SVW): 5Q0615301F
SKODA (SVW): 5QM615301A
SKODA (SVW): JZW615301H
SKODA (SVW): L1K0615301AA
SKODA (SVW): L1KD615301D
SKODA (SVW): L3CD615301
CUPRA: 1K0615301AA
CUPRA: 1K0615301D
CUPRA: 1KD615301D
CUPRA: 3CD615301
CUPRA: 561615301
CUPRA: 561615301A
CUPRA: 561615301B
CUPRA: 5C0615301B
CUPRA: 5C0615301E
CUPRA: 5N0615301
CUPRA: 5Q0615301F
CUPRA: 5QM615301A
CUPRA: JZW615301H
CUPRA: L1K0615301AA
CUPRA: L1KD615301D
CUPRA: L3CD615301
AUDI: 1K0615301AA
AUDI: 1K0615301D
AUDI: 1KD615301D
AUDI: 3CD615301
AUDI: 561615301
AUDI: 561615301A
AUDI: 561615301B
AUDI: 5C0615301B
AUDI: 5C0615301E
AUDI: 5N0615301
AUDI: 5Q0615301F
AUDI: 5QM615301A
AUDI: JZW615301H
AUDI: L1K0615301AA
AUDI: L1KD615301D
AUDI: L3CD615301