ZIMMERMANN 100.3315.20 COAT Z féktárcsa
Kauffer cikkszám: 100.3315.20-ZIM
![ZIMMERMANN 100.3315.20 ZIMMERMANN 100.3315.20]()
Nagyítás
EAN: 4250238718260
Csomagsúly: 4.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Felület: | bevonatolt |
| Külső átmérő: | 282 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Magasság: | 49 mm |
| Keréktárcsa: | 5 -lyuk |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Vizsgálat jelzés: | ECE R90 APPROVED |
| Min. vast.: | 10 mm |
| Furat/lyukszám: | 10/5 |
| Tömeg: | 4,60 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 5Q0 615 601 G
VAG: 1K0 615 601 M
VAG: 1K0 615 601 AD
VAG: 5Q0 615 601 Q
VAG: JZW 615 601 F
VAG: 3CD 615 601
AUDI (FAW): L3CD 615 601
AUDI (FAW): L3QD 615 601
VW (FAW): 1K0 615 601 M
VW (FAW): 1K0 615 601 AD
VW (FAW): L3CD 615 601
VW (FAW): 3CD 615 601
VW (FAW): L3QD 615 601
VW (SVW): 3CD 615 601
SKODA (SVW): 3CD 615 601
Buda: van raktáron
14791 Ft VTSZ / KN:
87083091