OPTIMAL F8-7958 felfüggesztés, motor
Kauffer cikkszám: F8-7958-OPT
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
![OPTIMAL F8-7958 OPTIMAL F8-7958]()
Nagyítás
EAN: 4031185669702
Csomagsúly: 1.96 kg.
Új cikkszám. Elődje: : OPTIMAL F8-6989
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| OE-számhoz: | 1K0 199 262 AM |
| OE-számhoz: | 1K0 199 262 AS |
| Menetméret: | M8x1,25 |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Menetméret 1: | M6x1 |
| Rögzítő furatok távolsága: | 140 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 45 mm |
| Rögzítő furatok távolsága: | 90 mm |
| Furatátmérő: | 10,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0 199 262 AE
AUDI: 1K0 199 262 AS
AUDI: 1K0 199 262 BA
AUDI: 1K0199262A
AUDI: 1K0199262AB
AUDI: 1K0199262AM
AUDI: 1K0199262AT
AUDI: 1K0199262BB
AUDI: 1K0199262M
SEAT: 1K0 199 262 AM
SEAT: 1K0 199 262 AS
SEAT: 1K0199262AT
SEAT: 1K0199262M
SKODA: 1K0 199 262 AM
SKODA: 1K0 199 262 AS
SKODA: 1K0199262AT
SKODA: 1K0199262BB
SKODA: 1K0199262BG
SKODA: 1K0199262M
VW: 1K0199262AB
VW: 1K0199262AE
VW: 1K0199262AF
VW: 1K0199262AM
VW: 1K0199262AS
VW: 1K0199262AT
VW: 1K0199262BA
VW: 1K0199262BB
VW: 1K0199262M
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
15788 Ft VTSZ / KN:
87089997