LUCAS SEB1399 impulzusadó, főtengely
Kauffer cikkszám: SEB1399-LUC
![LUCAS SEB1399 LUCAS SEB1399]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 33 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Ellenállás: | 900 ohm |
| Tömeg: | 0,052 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,04 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 06H 906 433
SKODA: 06H 906 433
VW: 06H 906 433
VAG: 06H 906 433
AUDI: 06H 906 433
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.