BRINK 539040 vonótalp
Kauffer cikkszám: 539040-BNK
![BRINK 539040 BRINK 539040]()
Nagyítás
EAN: 8712762508084
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| vonótalp: | merev vonófejjel |
| Vontatható tömeg: | 2200 kg |
| Függőleges terhelés: | 90 kg |
| D-érték: | 11,3 kN |
| Tömeg: | 17,594 kg |
| Vizsgálat jelzés: | 55R |
| Szín: | fekete |
| Vonóhorog-csatlakozóaljzat (polaritás): | 13-pólusú |
| Vonóhorog csatlakozóaljzat: | 13 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| vonótalp: | E-készlet eredeti dugaszoló csatlakozókkal |
| vonótalp: | Checkkontroll rendszerrel |
| Jármű felszerelés: | CAN-buszrendszerrel szerelt járművekhez |
| vonótalp: | hátsó ködlámpa lekapcsolóval |
| vonótalp: | parkolásasszisztens kikapcsolással |
| vonótalp: | Utánfutó-stabilitás programmal |
| vonótalp: | Kábelköteg állandó pluszt tartalmaz |
| vonótalp: | Kábelköteg töltéssel kiegészíthető |
| vonótalp: | Kibővítő készlet szükséges |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 764159 |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |