CHAMPION CH902 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: CH902-CHA
![CHAMPION CH902 CHAMPION CH902]()
Nagyítás
EAN: 4060426396145
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : CHAMPION CCGP002
Így is ismerheti:
CH902
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Feszültség: | 7 V |
| Verzió: | Double Coil |
| Verzió: | Fast Heating |
| Menetméret: | M10x1,0 |
| teljes hossz: | 96 mm |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Gyártó korlátozás: | (DO NOT MIX WITH CER |
| Gyártó korlátozás: | REPLACE FULL SET |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Kötési mód: | Doboz |
| Kulcsnyílás: | 10 mm |
| Kónusz emelkedés: | 63 |
| Névleges áramerősség: | 45 A |
| Min. meghúzási nyomaték: | 10 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 15 Nm |
| Csomagolási hossz: | 14,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,5 cm |
| csomagolási magasság: | 2,13 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: N 105 916 01
VAG: N 105 916 04
VAG: N 105 916 04
VAG: N 105 916 08
VAG: N 105 916 08
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
3478 Ft VTSZ / KN:
85118000