| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Csillapítás elektronikusan állítható |
| Garancia: | 5 év garancia |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK194 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK163 |
| Tömeg: | 2,5 kg |
| Működési mód: | elektronikus |
| Csomagolási hossz: | 59,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 20,7 cm |
| csomagolási magasság: | 21,2 cm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




