ALANKO 10443149 generátor
Kauffer cikkszám: 10443149-ANK
EAN: 4053082251682
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
121715003, 15443149, 443149, ALT14244, RNL4535, RNL715003, TG17C019R, VAL439558
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8) |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 21903026L
AUDI: 021903026L
AUDI: 03G903023X
AUDI: 03G903023
CHRYSLER: 04801715AA
MERCEDES-BENZ: HVW 000 154 02 02
SEAT: 021903026L
SEAT: 03G903023
SEAT: 03G903023X
SKODA: 021903026L
SKODA: 021903026LX
SKODA: 03G903023
SKODA: 03G903023X
SKODA: 03L903023E
SKODA: 03L903023EX
VAG: 021903026G
VAG: 021903026GX
VAG: 021 903 026 L
VAG: 021903026LX
VAG: 022903028B
VAG: 022903028BX
VAG: 03G903023GX
VAG: 03G903023X
VAG: 03L903023EX
VAG: 03L903024J
VAG: 03G 903 023
VAG: 03L 903 023 E
VW: 021903026G
VW: 021903026GX
VW: 021903026L
VW: 021903026LX
VW: 022903028B
VW: 022903028BX
VW: 03G903023G
VW: 03G903023GX
VW: 03G903023X
VW: 03L903023E
VW: 03L903023EX
VW: 03L903024J
VW: 03L903024JX
VW: 03G903023
VW: 21903026L
VW: 21903026LX
VW: 3G903023
VW: 3G903023X