MONROE C1517L Monroe RideSense Electronic Suspension lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: C1517L-MON
![MONROE C1517L MONROE C1517L]()
Nagyítás
EAN: 5412096750298
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Csillapítás elektronikusan állítható |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Páros cikkszám: | C1514R |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK203 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK078 |
| Tömeg: | 1,4 kg |
| Működési mód: | elektronikus |
| Csomagolási hossz: | 69,6 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13,3 cm |
| csomagolási magasság: | 13,6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 7N0513045
VW: 1K0513045B
VW: 1K0513045C
VW: 1K0513045F
VW: 3C0513045D
VW: 3C0513045E
VW: 7N0 513 045
VW: 7N0513045
Buda: van raktáron
62207 Ft VTSZ / KN:
87088035
8708803590