LUCAS LRS01674 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01674-LUC
![LUCAS LRS01674 LUCAS LRS01674]()
Nagyítás
![LUCAS LRS01674 LUCAS LRS01674]()
Nagyítás
EAN: 5708279051659
Csomagsúly: 3.80 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Fogszám: | 11 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | Pin "50" Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0156 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,3 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02M911023N
SEAT: 02M911023NX
SEAT: 02M911023P
SEAT: 02M911023PX
SEAT: 02M911024N
SEAT: 02M911024NX
SKODA: 02M911023N
SKODA: 02M911023NX
SKODA: 02M911023P
SKODA: 02M911023PX
VW: 02M911023N
VW: 02M911023NX
VW: 02M911023P
VW: 02M911023PX
VW: 02M911024N
VW: 02M911024NX
AUDI: 02M911023N
AUDI: 02M911023NX
AUDI: 02M911023P
AUDI: 02M911023PX
AUDI: 02M911024N
AUDI: 02M911024NX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
35970 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.