MEAT & DORIA 5010053 önindító
Kauffer cikkszám: 5010053-MED
![MEAT & DORIA 5010053 MEAT & DORIA 5010053]()
Nagyítás
EAN: 8033419171568
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02M911023NX |
| Fogszám: | 10 |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02M 911 023 N
AUDI: 02M 911 023 NX
AUDI: 02M 911 023 P
AUDI: 02M 911 023 PX
AUDI: 02M 911 024 N
SEAT: 02M 911 023 N
SEAT: 02M 911 023 NX
SEAT: 02M 911 023 P
SEAT: 02M 911 023 PX
SEAT: 02M 911 024 N
SKODA: 02M 911 023 N
SKODA: 02M 911 023 NX
SKODA: 02M 911 023 P
SKODA: 02M 911 023 PX
SKODA: 02M 911 024 N
VW: 02M 911 023 N
VW: 02M 911 023 NX
VW: 02M 911 023 P
VW: 02M 911 023 PX
VW: 02M 911 024 N
VAG: 02M 911 023 N
VAG: 02M 911 023 NX
VAG: 02M 911 023 P
VAG: 02M 911 023 PX
VAG: 02M 911 024 N
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
39832 Ft VTSZ / KN:
85115000