MEAT & DORIA 5010219G önindító
Kauffer cikkszám: 5010219G-MED
![MEAT & DORIA 5010219G MEAT & DORIA 5010219G]()
Nagyítás
EAN: 8033419597580
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 0001123036 |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Minőség: | GENUINE |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02E 911 023 L
SEAT: 02E 911 023 L
SKODA: 02E 911 023 L
VW: 02E 911 023 L
VAG: 02E 911 023 L