VALEO 438176 VALEO ORIGINS NEW OE TECHNOLOGY önindító
Kauffer cikkszám: 438176-VAL
![VALEO 438176 VALEO 438176]()
Nagyítás
![VALEO 438176 VALEO 438176]()
Nagyítás
![VALEO 438176 VALEO 438176]()
Nagyítás
![VALEO 438176 VALEO 438176]()
Nagyítás
EAN: 3276424381767
Csomagsúly: 3.65 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| új alkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| fogszám 1: | 10 |
| fogszám 2: | 11 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | L 42 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,879 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02M911023N
AUDI: 02M911023NX
AUDI: 02M911023P
AUDI: 02M911023PX
AUDI: 02M911024N
AUDI: 02M911024NX
AUDI: 2M911023N
AUDI: 2M911023NX
AUDI: 2M911023P
AUDI: 2M911023PX
AUDI: 2M911024N
AUDI: 2M911024NX
SEAT: 02M911023N
SEAT: 02M911023NX
SEAT: 02M911023P
SEAT: 02M911023PX
SEAT: 02M911024N
SEAT: 02M911024NX
SEAT: 2M911023N
SEAT: 2M911023NX
SEAT: 2M911023P
SEAT: 2M911023PX
SEAT: 2M911024N
SEAT: 2M911024NX
SKODA: 02M911023N
SKODA: 02M911023NX
SKODA: 02M911023P
SKODA: 02M911023PX
SKODA: 2M911023N
SKODA: 2M911023NX
SKODA: 2M911023P
SKODA: 2M911023PX
VW: 02M911023N
VW: 02M911023NX
VW: 02M911023P
VW: 02M911023PX
VW: 02M911023Q
VW: 02M911023QX
VW: 02M911024N
VW: 02M911024NX
VW: 2M911023N
VW: 2M911023NX
VW: 2M911023P
VW: 2M911023PX
VW: 2M911023Q
VW: 2M911023QX
VW: 2M911024N
VW: 2M911024NX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
98502 Ft VTSZ / KN:
85114000