VALEO 438587 VALEO ORIGINS NEW OE TECHNOLOGY önindító
Kauffer cikkszám: 438587-VAL
![VALEO 438587 VALEO 438587]()
Nagyítás
![VALEO 438587 VALEO 438587]()
Nagyítás
![VALEO 438587 VALEO 438587]()
Nagyítás
![VALEO 438587 VALEO 438587]()
Nagyítás
EAN: 3276424385871
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| új alkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 73 ° |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 4,16 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02E911023L
AUDI: 02E911023LX
AUDI: 2E911023L
AUDI: 2E911023LX
SEAT: 02E911023L
SEAT: 02E911023LX
SEAT: 2E911023L
SEAT: 2E911023LX
SKODA: 02E911023L
SKODA: 02E911023LX
SKODA: 2E911023L
SKODA: 2E911023LX
VW: 02E911023L
VW: 02E911023LX
VW: 2E911023L
VW: 2E911023LX
VW (FAW): 02E911023L
VW (FAW): 2E911023L
VW (SVW): 02E911023L
VW (SVW): 2E911023L
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
80775 Ft VTSZ / KN:
85114000