WILMINK GROUP WG2656617 önindító
Kauffer cikkszám: WG2656617-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Hossz: | 242 mm |
| Furatátmérő: | 11 mm |
| Helyzet/fok: | rechts ° |
| Bilincs: | 30,50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| Furatátmérő 2: | 11 mm |
| Indítómotor kivitel: | szabadon kimozduló |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 42,5 mm |
Általános információ: Bosch: 1 986 S00 803
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 02E 911 023 H
VAG: 02E 911 023 HX
VAG: 02E 911 023 L
VAG: 02E 911 023 LX