AUTOMEGA 150056810 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: 150056810-AUM
![AUTOMEGA 150056810 AUTOMEGA 150056810]()
Nagyítás
EAN: 4053184340475
Csomagsúly: 0.04 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 4,4 V |
| Csatlakozás technika: | PIN |
| Hossz: | 130 mm |
| Menetméret: | M10x1 |
| Kulcsnyílás: | 10 |
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03L963319
AUDI: 03L963319A
AUDI: 03L963319C
AUDI: 059963319C
AUDI: 059963319E
AUDI: 059963319F
AUDI: 059963319J
AUDI: 059963319M
AUDI: 3L963319
AUDI: 3L963319A
AUDI: 3L963319C
AUDI: 59963319F
AUDI: 59963319J
AUDI: 59963319M
AUDI: O3L963319
AUDI: O3L963319A
AUDI: O59963319E
AUDI: O59963319F
AUDI: O59963319J
AUDI: O59963319M
PORSCHE: 958 170 320 91
PORSCHE: 95817032091
SEAT: 059963319J
SKODA: 059963319J
VW: 059963319J
VAG: 03L 963 319
VAG: 03L963319
VAG: 059 963 319 J
VAG: 059 963 319J
VAG: 059 963 319M
VAG: 059 963 319S
VAG: 059963319J
VAG: 059963319M
VAG: 059963319S