FERODO FHC6150 munkahenger, kuplung
Kauffer cikkszám: FHC6150-FER
![FERODO FHC6150 FERODO FHC6150]()
Nagyítás
EAN: 4044197540242
Csomagsúly: 0.74 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | ?12x9 |
| átmérő: | 19,1 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Tengelytáv: | 65 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 22,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,2 cm |
| csomagolási magasság: | 8 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 5Q0721261
AUDI: 5Q0721261D
AUDI: 5Q0721261K
AUDI: 5Q0721261N
AUDI: 6Q0721261A
AUDI: 6Q0721261D
AUDI: 6Q0721261F
AUDI: 6QE721261
SEAT: 5Q0721261
SEAT: 5Q0721261D
SEAT: 5Q0721261K
SEAT: 5Q0721261N
SEAT: 6Q0721261D
SEAT: 6Q0721261F
SEAT: 6QE721261
SKODA: 5Q0721261
SKODA: 5Q0721261D
SKODA: 5Q0721261K
SKODA: 5Q0721261N
SKODA: 6Q0721261A
SKODA: 6Q0721261D
SKODA: 6QE721261
SKODA: 6QE721261F
VW: 5Q0721261
VW: 5Q0721261D
VW: 5Q0721261K
VW: 5Q0721261N
VW: 6Q0721261D
VW: 6Q0721261F
VW: 6QE721261
VW: 6QE721261A