WILMINK GROUP WG1754519 tömítőgyűrű, differenciálmű
Kauffer cikkszám: WG1754519-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 50 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Általános információ: Elring: 454.260
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 02T 409 189
VAG: 02T 409 189 C
VAG: 02T 409 189 D
VAG: 02T 409 189 K
VAG: 02T 409 189 N
VW (FAW): 02T409189C
VW (SVW): 02T409189C
SKODA (SVW): 02T409189C