ALANKO 10443502 generátor
Kauffer cikkszám: 10443502-ANK
EAN: 4053082257677
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
15443502, 443502, ALT14391, RNL715042, VALFG18T115
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 49 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8),L,DFM |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsa nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 03L903024C
AUDI: 03G903023F
AUDI: 03L903023Q
MERCEDES-BENZ: HVW0009060800
SEAT: 03L903024QX
SKODA: 03G903023FX
SKODA: 012 171 504 2
SKODA: 03G903023F
SKODA: 03L903023Q
SKODA: 03L 903 023 QX
SKODA: 03L 903 024 C
SKODA: 03L903024G
SKODA: 03L 903 024 GX
VAG: 0121715042
VAG: 03G903023FX
VAG: 03L903023Q
VAG: 03L903023QX
VAG: 03L903024C
VAG: 03L903024G
VAG: 03L903024GX
VAG: 03L903024H
VAG: 03L903024HX
VAG: 03G 903 023 F
VAG: 2609876A
VAG: 2616268A
VAG: 2616268B
VAG: 2616268C
VAG: 2617861A
VAG: 2617880B
VW: 03L903023Q
VW: 03L903023QX
VW: 03L903024C
VW: 03L903024G
VW: 03L903024GX
VW: 03L903024H
VW: 03L903024HX
VW: 012 171 504 2
VW: 03G903023F
VW: 03G903023FX
VW: 03G903023Q
VW: 3G903023F
VW: 3G903023FX
VW: 3L903023Q
VW: 3L903023QX
VW: 3L903024C
VW: 3L903024G
VW: 3L903024GX
VW: 3L903024H
VW: 3L903024HX