ALANKO 11443220 generátor
Kauffer cikkszám: 11443220-ANK
EAN: 4053082252962
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
14443220, 15443220, 443220, ALT10353, TG14C026, TG14C034
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8),L-DFM |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| cserealkatrész |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 06F 903 023 C
AUDI: 07K903025A
AUDI: 06F903023AX
AUDI: 6F903023JX
AUDI: 06F 903 023 J
AUDI: 06F 903 023 A
AUDI: 045 903 023 G
AUDI: 03L 903 023 F
AUDI: 06F903023HX
AUDI: 6F903023H
AUDI: 06F 903 023 H
AUDI: 06F903023FX
AUDI: 06F 903 023 F
AUDI: 06F903023CX
KARMANN: 304183
MERCEDES-BENZ: HVW 000 154 01 02
MITSUBISHI: 1800A066
SEAT: 06F 903 023 J
SEAT: 03L 903 023 F
SEAT: 06F 903 023 A
SEAT: 06F903023AX
SEAT: 06F 903 023 C
SEAT: 06F903023CX
SEAT: 06F 903 023 F
SEAT: 06F903023FX
SEAT: 06F 903 023 H
SEAT: 06F903023HX
SEAT: 07K903025A
SEAT: 6F903023J
SKODA: 03L 903 023 F
SKODA: 06F 903 023 A
SKODA: 06F903023AX
SKODA: 06F 903 023 C
SKODA: 06F903023CX
SKODA: 06F 903 023 F
SKODA: 06F903023FX
SKODA: 06F 903 023 H
SKODA: 06F903023HX
SKODA: 06F 903 023 J
SKODA: 07K903025A
VAG: 03L903023FX
VAG: 06903023F
VAG: 06F903023A
VAG: 06F903023AX
VAG: 06F903023C
VAG: 06F903023CX
VAG: 06F903023F
VAG: 06F903023FX
VAG: 06F903023H
VAG: 06F903023HX
VAG: 06F903023J
VAG: 06F903023JX
VAG: 06F903023N
VAG: 07K903023A
VAG: 07K903025A
VAG: 6903023FX
VAG: 03L903023F
VAG: 6F903023C
VAG: 6F903023F
VW: 03L 903 023 F
VW: 03L903023FX
VW: 06903023F
VW: 06903023FX
VW: 06F903023A
VW: 06F903023AX
VW: 06F903023C
VW: 06F903023CX
VW: 06F903023F
VW: 06F903023FX
VW: 06F903023H
VW: 06F903023HX
VW: 06F903023J
VW: 06F903023N
VW: 07K903023A
VW: 07K903025A
VW: 01240AC00B
VW: 3L903023F
VW: 3L903023FX
VW: 6903023F
VW: 6F903023A
VW: 6F903023AX
VW: 6F903023CX
VW: 6F903023FX
VW: 6F903023HX
VW: 6F903023N
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.