KNECHT OX 188D olajszűrő
Kauffer cikkszám: OX188D-KNE
![KNECHT OX 188D KNECHT OX 188D]()
Nagyítás
EAN: 4009026106099
Csomagsúly: 0.07 kg.
Így is ismerheti:
78424699, OX 188
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| átmérő: | 71,5 mm |
| Magasság: | 140,7 mm |
| Belső átmérő 2: | 29 mm |
| Belső átmérő 3: | 16,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| csomagolási magasság: | 14,50 cm |
| Nettó súly: | 62 g |
| Csomagolási hossz: | 7,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,50 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 045115389
AUDI: 045115389C
AUDI: 045115466
AUDI: 045115466A
AUDI: 045115466B
AUDI: 045115466C
AUDI: 045115562
AUDI: 045118466
AUDI: 070115562
AUDI: 071115405
AUDI: 071115466
AUDI: 071115562
AUDI: 071115562A
AUDI: 071115562B
AUDI: 071115562C
AUDI: 07111556A
AUDI: 071117562C
AUDI: 45115389
AUDI: 45115466
AUDI: 45115466A
AUDI: 70115562
AUDI: 71115405
AUDI: 71115466
AUDI: 71115562
AUDI: 71115562A
AUDI: 71115562B
AUDI: 71115562C
CHRYSLER: 68001297AA
CHRYSLER: K68001297AA
DODGE: 68001297AA
FIAT: K68001297AA
FORD: 1118184
FORD: 12355851
FORD: 1250679
FORD: 1709670
FORD: 3M216744AA
FORD: 6M216744AA
FORD: EFL405
FORD: YM216744AA
MITSUBISHI: MN980125
MITSUBISHI: MN980408
SEAT: 045115466
SEAT: 070115562
SEAT: 071115562
SEAT: 071115562A
SEAT: 071115562C
SEAT: 70115562
SEAT: 71115562
SEAT: 71115562A
SEAT: 71115562C
SKODA: 045115466
SKODA: 070115562
SKODA: 071115562
SKODA: 071115562A
SKODA: 071115562C
SKODA: 70115562
SKODA: 71115562
SKODA: 71115562A
SKODA: 71115562C
VW: 045115389
VW: 045115389C
VW: 045115466
VW: 045115466A
VW: 045115466B
VW: 045115466C
VW: 045115562
VW: 045118466
VW: 070115562
VW: 071115405
VW: 071115466
VW: 071115562
VW: 071115562A
VW: 071115562B
VW: 071115562C
VW: 07111556A
VW: 071117562C
VW: 45115389
VW: 45115466
VW: 45115466A
VW: 70115562
VW: 71115405
VW: 71115466
VW: 71115562
VW: 71115562A
VW: 71115562B
VW: 71115562C
STILL: 0172777
JEEP: 68001297AA
LINDE: VW071115562C
JUNGHEINRICH: 51091475
VW (FAW): 071 115 562A
CUPRA: 045115389
CUPRA: 045115389C
CUPRA: 045115466
CUPRA: 045115466A
CUPRA: 045115466B
CUPRA: 045115466C
CUPRA: 045115562
CUPRA: 070115562
CUPRA: 071115405
CUPRA: 071115466
CUPRA: 071115562
CUPRA: 071115562A
CUPRA: 071115562C
CUPRA: 45115389
CUPRA: 71115405
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
1853 Ft VTSZ / KN:
84212300