LUCAS LRS02462 önindító
Kauffer cikkszám: LRS02462-LUC
![LUCAS LRS02462 LUCAS LRS02462]()
Nagyítás
![LUCAS LRS02462 LUCAS LRS02462]()
Nagyítás
EAN: 5708279440491
Csomagsúly: 3.80 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 11 |
| Fogszám: | 12 |
| Bilincs: | Pin "50" Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0156 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,3 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02M911024
SEAT: 02M911024A
SEAT: 02M911024AX
SEAT: 02M911024P
SEAT: 02M911024PX
SEAT: 02M911024X
SKODA: 02M911024
SKODA: 02M911024A
SKODA: 02M911024AX
SKODA: 02M911024P
SKODA: 02M911024PX
SKODA: 02M911024X
VW: 02M911024
VW: 02M911024A
VW: 02M911024AX
VW: 02M911024P
VW: 02M911024PX
VW: 02M911024X
AUDI: 02M911024
AUDI: 02M911024A
AUDI: 02M911024P
AUDI: 02M911024PX
AUDI: 02M911024X
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.