VALEO 460499 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED STOP&START önindító
Kauffer cikkszám: 460499-VAL
![VALEO 460499 VALEO 460499]()
Nagyítás
![VALEO 460499 VALEO 460499]()
Nagyítás
![VALEO 460499 VALEO 460499]()
Nagyítás
![VALEO 460499 VALEO 460499]()
Nagyítás
![VALEO 460499 VALEO 460499]()
Nagyítás
EAN: 3276424604996
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| fogszám 1: | 12 |
| fogszám 2: | 13 |
| Lyukszám: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 145 ° |
| Bilincs: | NO |
| Peremátmérő: | 79 mm |
| Tömeg: | 4,21 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02M911021E
AUDI: 02M911021P
AUDI: 02M911021PX
AUDI: 02M911024B
AUDI: 02M911024BX
AUDI: 02M911024C
AUDI: 02M911024CX
AUDI: 02M911024F
AUDI: 02M911024FX
AUDI: 02M911024G
AUDI: 02M911024GX
AUDI: 02M911024S
AUDI: 02M911024SX
AUDI: 2M911021E
AUDI: 2M911021P
AUDI: 2M911021PX
AUDI: 2M911024B
AUDI: 2M911024BX
AUDI: 2M911024C
AUDI: 2M911024CX
AUDI: 2M911024F
AUDI: 2M911024FX
AUDI: 2M911024G
AUDI: 2M911024GX
AUDI: 2M911024S
AUDI: 2M911024SX
MAN: 02M911021P
MAN: 02M911021PX
MAN: 2M911021P
MAN: 2M911021PX
SEAT: 02M911021P
SEAT: 02M911021PX
SEAT: 02M911024B
SEAT: 02M911024BX
SEAT: 02M911024C
SEAT: 02M911024CX
SEAT: 02M911024G
SEAT: 02M911024GX
SEAT: 02M911024S
SEAT: 02M911024SX
SEAT: 2M911021P
SEAT: 2M911021PX
SEAT: 2M911024B
SEAT: 2M911024BX
SEAT: 2M911024C
SEAT: 2M911024CX
SEAT: 2M911024G
SEAT: 2M911024GX
SEAT: 2M911024S
SEAT: 2M911024SX
SKODA: 02M911021P
SKODA: 02M911021PX
SKODA: 02M911024B
SKODA: 02M911024BX
SKODA: 02M911024C
SKODA: 02M911024CX
SKODA: 02M911024G
SKODA: 02M911024GX
SKODA: 02M911024S
SKODA: 02M911024SX
SKODA: 2M911021P
SKODA: 2M911021PX
SKODA: 2M911024B
SKODA: 2M911024BX
SKODA: 2M911024C
SKODA: 2M911024CX
SKODA: 2M911024G
SKODA: 2M911024GX
SKODA: 2M911024S
SKODA: 2M911024SX
VW: 02M911021E
VW: 02M911021P
VW: 02M911021PX
VW: 02M911022B
VW: 02M911024B
VW: 02M911024BX
VW: 02M911024C
VW: 02M911024CX
VW: 02M911024G
VW: 02M911024GX
VW: 02M911024S
VW: 02M911024SX
VW: 2M911021E
VW: 2M911021P
VW: 2M911021PX
VW: 2M911022B
VW: 2M911024B
VW: 2M911024BX
VW: 2M911024C
VW: 2M911024CX
VW: 2M911024G
VW: 2M911024GX
VW: 2M911024S
VW: 2M911024SX
CUPRA: 02M911021P
CUPRA: 02M911021PX
CUPRA: 02M911024B
CUPRA: 02M911024BX
CUPRA: 2M911021P
CUPRA: 2M911021PX
CUPRA: 2M911024B
CUPRA: 2M911024BX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
93154 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.