DENCKERMANN B130460 féktárcsa
Kauffer cikkszám: B130460-DKM
![DENCKERMANN B130460 DENCKERMANN B130460]()
Nagyítás
EAN: 5901225773845
Csomagsúly: 11.88 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Min. vast.: | 27 mm |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Furatátmérő: | 15,3 mm |
| féktárcsa vastagság: | 30 mm |
| Lyukkörátmérő: | 112 mm |
| Lyukszám 2: | 9 |
| Lyukszám: | 5 |
| Belső átmérő: | 140 mm |
| Magasság: | 49,9 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 345 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0 615 301 M
SKODA: 1K0 615 301 M
VAG: 1K0 615 301 AB
VAG: 1K0 615 301 M
VW: 1K0615301AB
VW: 1K0615301M