OPTIMAL BS-8036HC féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-8036HC-OPT
![OPTIMAL BS-8036HC OPTIMAL BS-8036HC]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8036HC OPTIMAL BS-8036HC]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8036HC OPTIMAL BS-8036HC]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8036HC OPTIMAL BS-8036HC]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8036HC OPTIMAL BS-8036HC]()
Nagyítás
EAN: 4058787132236
Csomagsúly: 8.69 kg.
Új cikkszám. Elődje: : OPTIMAL BS-8036C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 312 mm |
| Magasság: | 49,7 mm |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Furat/lyukszám: | 5/10 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615301AA
AUDI: 5Q0615301F
SEAT: 1K0615301AA
SEAT: 5Q0615301F
SKODA: 1K0615301AA
SKODA: 5Q0615301F
VW: 1K0615301AA
VW: 5C0615301B
VW: 5Q0615301F
VW: JZW615301H
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
21030 Ft VTSZ / KN:
87083091